Zarządzanie najmem

Jeśli chcesz cieszyć się zyskiem z najmu nieruchomości, a jednocześnie nie poświęcać mu swojego czasu – mamy dla Ciebie rozwiązanie! Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i oferujemy kompleksową usługę zarządzania najmem. Dzięki niej, my zajmujemy się obsługą najemców a Ty oszczędzasz czas i pieniądze.

Jeden podpis, wiele korzyści

Zorganizujemy za Ciebie formalności potrzebne do wynajęcia. Zadbamy o współpracę z dostawcami mediów oraz Internetu. Sporządzimy dokumenty potrzebne najemcom. I to wszystko dzięki nawiązaniu współpracy z nami.

Twoje finanse - nasza sprawa

Obliczamy należność za najem, media i przekazujemy  informację najemcom. Opłacamy czynsz administracyjny oraz inne koszty mediów. Finalnie, Ty otrzymujesz comiesięczną kwotę 

Zajmiemy się usterkami

Zadbamy o naprawę ewentualnych uszkodzeń. Po zakończeniu najmu, sprawdzimy czy najemca nie zniszczył Twojej nieruchomości. Jeśli zajdzie potrzeba adaptacji lub remontu lokalu, wszystkie prace będą konsultowane z Tobą.

Stabilny najem

Poszukujemy najemców by nieruchomość stale generowała przychód. Zajmiemy się prezentacjami klientom oraz współpracą z innymi agentami nieruchomości. Zawsze Ty ustalasz warunki najmu.

Zarządzanie najmem w kilku prostych krokach

Zawarcie współpracy

Ustalamy warunki naszej współpracy a następnie podpisujemy umowę o zarządzanie najmem. Po jej zawarciu, rozpoczynamy działania by znaleźć najemcę w jak najkrótszym czasie.

Poszukiwania najemcy

Przygotujemy ofertę spełniającą najwyższe standardy a następnie wykorzystamy nowoczesne narzędzia by prowadzić marketing w sposób najbardziej skuteczny. Dzięki temu, jesteśmy w stanie sprawnie znaleźć najemcę. 

Podpisanie umowy najmu

Wynegocjujemy korzystną stawkę i przygotujemy niezbędne dokumenty. Podpiszemy umowę najmu a następnie przekażemy nieruchomość najemcy. 

Bieżąca opieka

Stale pilnujemy by najemcy przestrzegali zapisów umowy. najmu i wywiązywali się z płatności. Weryfikujemy również stan techniczny i usuwamy ewentualne usterki.

Zakończenie najmu

Po zakończonej umowie najmu, sprawdzimy stan techniczny lokalu, rozliczenia czynszu i mediów, a następnie odbierzemy nieruchomość od najemcy.

Ponowne poszukiwania

Nam również zależy na zachowaniu ciągłości najmu, dlatego jak najszybciej poszukujemy nowego najemcy, z którym przeprowadzimy cały proces ponownie. 

Potrzebujesz konsultacji
ze specjalistą?

Zostaw swojego maila,
a my się z Tobą skontaktujemy
Wpisz poprawny adres e-mail.