Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości

Doświadczenie, zaangażowanie, nowoczesność - m. in. dzięki tym trzem atutom, każdego dnia z powodzeniem przeprowadzamy transakcje sprzedaży mieszkań, domów oraz działek. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz kompleksową obsługę, od przygotowania estetycznej oferty aż do przekazania kluczy nabywcy. To wszystko sprawia, że sprzedaż Twojej nieruchomości jest prowadzona wedle najnowszych standardów a cały proces przebiega łatwo i sprawnie.

Profesjonalizm w działaniu

Estetyka Twojej oferty będzie spełniać najwyższe standardy. Indywidualnie dostosujemy plan marketingowy tak, by osiągnąć maksymalną skuteczność. Ogłoszenie będzie widoczne na ponad 100 portalach internetowych. 

Nowoczesne narzędzia

Wysokiej jakości sesja fotograficzna to u nas podstawa. Do tego możemy dołożyć specjalnie przygotowane materiały graficzne, wirtualny spacer, film prezentacyjny, fotorealistyczne wizualizacje i rzuty nieruchomości. 

Oszczędność czasu

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam szybciej realizować transakcje sprzedaży. Podczas gdy my pracujemy - Ty masz czas dla siebie i bliskich. Jeśli pojawią się pytania, nasz Partner wyjaśni wszelkie kwestie telefonicznie lub mailowo.

Bezpieczeństwo

Posiadamy wykupione OC w zakresie pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. Regularnie szkolimy i podnosimy kwalifikacje naszych Partnerów. Współpracujemy z prawnikami, kancelariami notarialnymi oraz innymi doradcami rynku nieruchomości.

Od skutecznej sprzedaży dzielą Cię tylko 4 kroki:

Spotkanie z naszym Partnerem

W trakcie spotkania, nasz doradca przedstawi Ci możliwości, jakie oferujemy. Pozna Twoje potrzeby a następnie wspólnie uzgodnicie warunki współpracy oraz cenę sprzedaży. Przygotuje materiały do publikacji i zweryfikuje stan prawny nieruchomości. 

Marketing i prezentacje

Na podstawie informacji od Ciebie oraz zdjęć zrobionych na spotkaniu, nasz Partner przygotuje i opublikuje ofertę, według najwyższych standardów estetyki. O Twojej nieruchomości natychmiast poinformujemy poszukujących z naszej bazy danych. Na bieżąco monitorujemy skuteczność działań marketingowych. Doradca przeprowadzi wszystkie prezentacje z klientami i odpowie na ich pytania.

Oferta zakupu i dokumentacja

Nasz Partner przyjmie ofertę zakupu Twojej nieruchomości od klienta. Pamiętaj, że decyzja o jej przyjęciu lub odrzuceniu, zawsze należy do Ciebie. Ewentualne negocjacje zawsze prowadzimy w porozumieniu z Tobą. Jeśli zaakceptujesz wszystkie warunki sprzedaży, doradca poinformuje Cię o dalszych krokach oraz pomoże w organizacji niezbędnych dokumentów.

Sprzedaż i przekazanie

Po zdobyciu dokumentacji, doradca umówi spotkanie w zaufanej kancelarii notarialnej, gdzie sfinalizujesz transakcję z klientem kupującym. Po otrzymaniu zapłaty od kupującego, nasz Partner pomoże Ci w formalnościach związanych z przekazaniem nieruchomości nabywcy. Gratulacje, to wszystko!

Potrzebujesz konsultacji
ze specjalistą?

Zostaw swojego maila,
a my się z Tobą skontaktujemy
Wpisz poprawny adres e-mail.