Pośrednictwo w wynajmie nieruchomości

Najważniejsze cechy wynajmu to przede wszystkim jego ciągłość, zabezpieczenie interesów oraz korzystna cena. Z nami masz pewność spełnienia wszystkich wymogów. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz kompleksową obsługę, od przygotowania wyróżniającej się oferty aż do przekazania kluczy najemcy. To wszystko sprawia, że wynajem Twojej nieruchomości przebiega sprawnie, a Ty cieszysz się stałym przychodem.

Czas to pieniądz

My zajmujemy się poszukiwaniem najemcy, Ty masz czas dla siebie. Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam szybszą realizację transakcji. Nie szukasz godzinami informacji w sieci - nasz Partner odpowie na Twoje pytania.

Jakość usługi

Estetyka Twojej oferty będzie spełniać najwyższe standardy. Strategia marketingowa będzie dostosowana do Twoich potrzeb. Twoja nieruchomość zostanie wypromowana na ponad 100 portalach.

Innowacyjność

Profesjonalna sesja fotograficzna zrobiona wysokiej klasy sprzętem to u nas standard. Wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie do przygotowania materiałów graficznych, w tym fotorealistyczne wizualizacje wnętrz. Efektywność promocji regularnie mierzymy nowoczesnymi metodami.

Bezpieczeństwo 

Ustalamy jasne warunki współpracy przed jej rozpoczęciem. Posiadamy wykupione ubezpieczenie OC w zakresie pośrednictwa w wynajmie. Regularnie szkolimy i podnosimy kwalifikacje naszych Partnerów. Przygotujemy umowę zabezpieczającą Twoje interesy.

Od korzystnego wynajęcia dzielą Cię tylko 4 kroki

Spotkanie z naszym Partnerem

W trakcie spotkania, nasz doradca przedstawi Ci możliwości, jakie oferujemy. Pozna Twoje potrzeby a następnie wspólnie uzgodnicie warunki współpracy oraz samego wynajmu. Przygotuje on także materiały do publikacji i zweryfikuje stan prawny nieruchomości.

Marketing i prezentacje

Na podstawie informacji od Ciebie oraz zdjęć zrobionych na spotkaniu, nasz Partner przygotuje i opublikuje ofertę, według najwyższych standardów estetyki. O Twojej nieruchomości natychmiast poinformujemy poszukujących z naszej bazy danych. Na bieżąco monitorujemy skuteczność działań marketingowych. Doradca przeprowadzi wszystkie prezentacje z klientami i odpowie na ich pytania.

Oferta wynajmu i przygotowanie umowy

Nasz Partner przyjmie ofertę wynajmu Twojej nieruchomości od klienta. Pamiętaj, że decyzja o jej przyjęciu lub odrzuceniu, zawsze należy do Ciebie. Ewentualne negocjacje zawsze prowadzimy w porozumieniu z Tobą. Jeśli zaakceptujesz wszystkie warunki, doradca poinformuje Cię o dalszych krokach oraz przygotuje umowę najmu, w razie potrzeby wielojęzyczną.

Podpisanie umowy i przekazanie nieruchomości

Doradca umówi spotkanie z najemcą, podczas którego podpiszecie umowę najmu. Po otrzymaniu kaucji i pierwszego czynszu, nasz Partner pomoże Ci w formalnościach związanych z przekazaniem nieruchomości. Gratulacje, to wszystko!

Potrzebujesz konsultacji
ze specjalistą?

Zostaw swojego maila,
a my się z Tobą skontaktujemy
Wpisz poprawny adres e-mail.