Pośrednictwo w najmie nieruchomości

Na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań mieszkania lub domu do wynajęcia? Nasi doradcy pomogą Ci w całym procesie, od wstępnego przesłania ofert, przez prezentacje, aż po sporządzenie umowy najmu i przekazanie nieruchomości. Zajmujemy się tym codziennie, dlatego znamy kwestie, o które warto w praktyce zadbać. 

Skuteczność

Dzięki doświadczeniu i znajomości rynku, wiemy gdzie i jak skutecznie szukać ofert. Wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie automatyzujące i skracające czas poszukiwań. Ponadto współpracujemy z innymi agencjami by zwiększyć zakres możliwości. 

Nowoczesna wygoda

Oprócz naszej strony internetowej, oferty przedstawiamy również elektronicznie w formie interaktywnych galerii i wirtualnych spacerów. Otrzymujesz od nas konkretne propozycje 
spełniające Twoje kryteria.

Bezpieczeństwo najmu

Weryfikujemy stan prawny prezentowanej nieruchomości. Przygotujemy umowę najmu i wyjaśnimy zapisy w niej zawarte. Warunki najmu wynegocjujemy indywidualnie dla Ciebie.

Komfort działania

Spotkanie z naszym doradcą umówisz w dogodnym terminie. Podczas prezentacji nieruchomości, odpowie na Twoje pytania. 

Żeby znaleźć i wynająć nieruchomość, wystarczą 4 proste kroki

Zgłoszenie i poszukiwania

Po Twoim zgłoszeniu, nasz Partner umieści zlecenie poszukiwania w systemie. Od tego momentu wszyscy pracujemy nad znalezieniem odpowiedniego mieszkania, domu lub działki. W chwili pozyskania oferty mogącej spełniać Twoje oczekiwania, poinformujemy Cię o niej, przekażemy wszelkie informacje a w razie zainteresowania - umówimy prezentację. Możesz też we własnym zakresie sprawdzać aktualne nieruchomości na wynajem, na naszej stronie internetowej www.morestate.pl.

Prezentacje

Razem z naszymi doradcami możesz obejrzeć interesujące Cię nieruchomości, zarówno online jak i bezpośrednio na miejscu. Po spotkaniu, otrzymasz od doradcy kartę z informacjami o nieruchomości, do zabrania z sobą. Jeśli masz jakieś pytania, znajdziesz na niej kontakt do opiekuna oferty, który wyjaśni wszelkie kwestie.

Złożenie oferty i przygotowanie umowy

W momencie znalezienia odpowiadającej Ci nieruchomości, złożysz u naszego Partnera ofertę najmu. Ustalimy w niej cenę, czas trwania umowy i pozostałe warunki. Doradca spotka się ze wynajmującym, przedstawi Twoją propozycję i pomoże w ewentualnych negocjacjach. Po obustronnej akceptacji wszystkich warunków, doradca poinformuje Cię o dalszych krokach oraz przygotuje umowę najmu, w razie potrzeby wielojęzyczną.

Podpisanie umowy i przekazanie nieruchomości

Po przygotowaniu formalności, doradca umówi spotkanie z wynajmującym, podczas którego podpiszecie umowę najmu. Po wpłaceniu kaucji i pierwszego czynszu, nasz Partner pomoże Ci w formalnościach związanych z przekazaniem nieruchomości. Gratulacje, to wszystko!

Potrzebujesz konsultacji
ze specjalistą?

Zostaw swojego maila,
a my się z Tobą skontaktujemy
Wpisz poprawny adres e-mail.