Kraków, Prądnik Biały
ul. Stefana Banacha
4 300 zł/mc
65 zł/m2
Powierzchnia:
65.86 m2
Rodzaj nieruchomości:
mieszkanie
Piętro:
4
Ogrzewanie:
miejskie
Rodzaj parkingu:
garaż podziemny
Liczba pokoi:
3
Łazienki:
1
Sypialnie:
Cena:
4 300 zł/mc
Cena za m2:
65 zł/m2
Czynsz:
900 zł/mc
Kaucja:
5 000 zł
Numer oferty:
MEC295215

Morestate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone na ul. Stefana Banacha. 

PODSTAWOWE INFORMACJE:
- Mieszkanie dostępne od końca czerwca
Powierzchnia mieszkania wynosi 65,86 m^2, na co składają się:
- salon z aneksem kuchennym
- sypialnia 
- pokój dzienny
- łazienka 
 
Dodatkowo do mieszkania przynależą 2 balkony 

OPŁATY:
- Cena najmu: 4300 zł
- Czynsz do administracji: 900 zł/3os.
- Prąd wg. zużycia 
- Miejsce parkingowe 300 zł 
- Kaucja zwrotna w wysokości 5000 zł
- Jednorazowa prowizja dla biura 
- Ubezpieczenie najemcy 50 zł na cały rok

DODATKOWE INFORMACJE:
- mieszkanie umeblowane i wyposażone 
- miejsce postojowe w garażu w cenie 300 zł
- ogrzewanie miejskie
- w budynku winda
- zgoda na zwierzęta 
- najem okazjonalny 

LOKALIZACJA:
- ok. 3 minuty spacerem do przystanków Słomczyńskiego i Natansona
- ok. 10 minut komunikacją miejską do kompleksów biurowych O3 Business Campus, Vinci, Quattro oraz Capgemini

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane i oferuje bogatą infrastrukturę - w pobliżu znajdują się sklepy, siłownia, a także przedszkola i żłobki.

Zachęcamy do umówienia się na wizytę.

WIĘCEJ PODOBNYCH OFERT znajdziesz u naszego Partnera:
Oliwia Macherzyńska 
Tel. +48 796 595 530